"Матрацники" відкрили рахунок під завісу першого тайму. Грізманн з центра поля віддав блискучий пас на Ліно, а той вразив ворота Валенсії.

Український форвард "кажанів" Роман Яремчук вийшов на поле на 56-й хвилині, але нічим допомогти своїй команді не зміг. Натомість він змарнував одну з нагод Валенсії, коли пробив здалеку, проігнорувавши партнера.

За хвилину після виходу Яремчука Мемфіс Депай подвоїв перевагу Атлетіко – 2:0. Після цієї поразки підопічні Рубена Барахи перебувають на 8-й сходинці Прімери (32 очки). Команда Дієго Сімеоне піднялася на третій щабель (44 залікові бали). Очолює Ла Лігу, нагадаємо, Жирона – в неї 55 пунктів.

Яремчук за цей матч отримав оцінку 6,7 бала від статистичного порталу Sofa Score – середній показник у складі "кажанів".