Бундесліга. 19-й тур

Байєр – Борусія Менхенгладбах – 0:0

Леверкузенці залишаються останньою командою з топ-5 ліг Європи, яка у поточному сезоні ще не куштувала поразки на смак. Водночас Байєр незмінно лідирує у Бундеслізі, випереджаючи Баварію. Борусія Менхенгладбах може лише мріяти про трофей, йдучи на 12-й сходинці в турнірній таблиці.

У першій половині команда Хабі Алонсо створила більш ніж достатньо моментів, аби забити. Від пропущених голів гостей врятували кілька блискучих сейвів Ніколаса Моріца, хоча й Борусія М не виглядала безнадійно. На екваторі Лука Нец влучно пробив під стійку, але кіпер парирував.

Другий тайм гості з тріском провалили, не спромігшись завдати жодного удару за 45 хвилин. Тим часом Байєр створював момент за моментом, але усі їх змарнував. Підсумковий рахунок – 0:0.

Байєр збільшує відрив від Баварії до 2 балів. Борусія Менхенгладбах залишається всередині турнірної таблиці.