У першому таймі двічі відкрити рахунок міг 20-річний хавбек "містян" Оскар Бобб. Але спершу вивести Ман Сіті вперед йому завадив сатиметровий офсайд. А під завісу першої 45-хвилинки удар скандинава заблокували оборонці Тоттехнема.

Врешті доля матчу визначилас на 88-й хвилині. Де Брюйне подав з кутового, Аке поборовся за м'яч у штрафному і заштовхав його у ворота "шпор". Врятувати нічию і перевести це протистояння у повторний матч підопічні Постекоглу не встигли. 1:0 – Манчестер Сіті проривається в 1/8 фіналу Кубка Англії. До слова, команда Гвардіоли є чинним володарем трофею.

Нагадаємо, 13 лютого Манчестер Сіті на виїзді зіграє перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Копенгагена. Матч-відповідь на Етіхаді відбудеться 6 березня.