Чемпіон Косова відкрив рахунок на екваторі першого тайму. Після серії помилок у захисті киян м'яч опинився у Данфи, який зблизька вразив ворота Динамо.

В середині другого тайму Дубінчак "привіз" пенальті, зігравши рукою у власному штрафному. Одинадцятиметровий удар взявся реалізовувати Беріша і розвів Нещерета й м'яч по різних кутах – 2:0.

Незабаром Буяльський мав нагоду скоротити відставання "біло-синіх", але програв ближню дуель з голкіпером Балкані.

Загалом кияни планують провести 10 контрольних поєдинків під час зимової паузи. Наступний спаринг вони проведуть у понеділок, 29 січня, з польською Легією.

Нагадаємо, на перерву в чемпіонаті України підопічні Олександра Шовковського пішли на п'ятому місці в турнірній таблиці. Вони відстають від Кривбаса, який лідирує, на 6 пунктів.