Севілья відкрила рахунок в дебюті поєдинку – відзначився Рафаель Ромеро. Однак на цьому хороші новини для нервіонців закінчилися. Далі команду гостей пошматував Артем Довбик, який за 6 хвилин оформив хет-трик.

Український форвард розписався у воротах Севільї на 13-й, 15-й і 20-й хвилинах. У другому таймі українська феєрія в цьому матчі продовжилася – Віктор Циганков довів рахунок до 4:1. А фіналу крапку поставив Крістіан Стуані – 5:1.

Після влаштованого погрому підопічні Мічела продовжують очолювати Прімеру, маючи 52 очки в активі. Однак в Реала, який йде другим, лише на один заліковий бал менше. До того ж "бланкос" мають гру в запасі.

До слова, після цього перфомансу Артем Довбик очолив список найкращих бомбардирів поточного сезону Ла Ліги, обійшовши Джуда Беллінгема. Українець відзначився 14 голами і 5 асистами. У активі суперзірки Реала стільки ж забитих м'ячів, але на 2 гольові передачі менше.