Нереалізований пенальті: Бакамбу, 41 (ДР Конго)

Вилучення: Кабве, 45 (Замбія)

Група Е

ПАР – Намібія – 4:0

Голи: Тау, 14 (пен.), Зване, 25, 40, Масеко, 75

Один з фаворитів турніру Марокко несподівано розписав нічию з Демократичною Республікою Конго. Хакімі розмочив рахунок вже на 6-й хвилині. ДР Конго могла зрівнювати перед свистком на перерву, але Бакамбу не реалізував призначений пенальті. У другому таймі Сілас вже з гри таки відновив паритет. Більше команди не забивали – 1:1.

Замбія поділила очки з Танзанією. Мсува забив на 11-й хвилині. Наприкінці першого тайму Замбія залишилась у меншості через витівки Кабве, який схопив жовту, а за нею – червону. На 89-й хвилині Патсон Дака вирвав нічию для своєї команди. Отже, Марокко з 4 очками в активі лідирує у групі F. ДР Конго і Замбія ділять 2 і 3 місця в таблиці, Танзанія набрала перше очко, але залишилась на дні.

Південноафриканці розчавили Намібію у групі Е. Забитими м'ячами відзначилися Тау, Масеко і Зване – в останнього дубль. ПАР стрибнула на 2 сходинку (3 очки), стільки ж у Намібії. Туніс (1) йде останнім, а лідирує в квартеті Малі (4).