Серія А, 21-й тур

Удінезе – Мілан – 2:3

Голи: Самарджіч, 42, Товен, 62 – Лофтус-Чік, 31, Йовіч, 83, Окафор, 90+3

Поєдинок проти Удінезе, який знаходиться небезпечно близько до зони вильоту, ледь не обернувся поразкою "россонері". Відкрив рахунок Лофтус-Чік, пробивши після асисту Ернандеса, але відразу ж після цього матч довелося призупинити.

Причиною стали расистські вигуки щодо голкіпера гостей Майка Меньяна від вболівальників. Воротар проінформував арбітра і покинув поле. Його партнери по команді зробили ж те саме. Вже за 5 хвилин гра відновилася.

Схоже, ситуація досить серйозно повпливала на міланців. Ще до перерви Самарджіч відновив паритет, завдавши розкішного удару з далекої відстані. У другому таймі Товен скористався жахливою помилкою захисника Мілана і вивів вперед господарів. Підопічним Піолі вдалося зібратися лише під завісу поєдинку – Йовіч на 83-й хвилині зробив рахунок 2:2.

Фінальним акордом став гол Окафора в компенсований час. Мілан таки виборов своїх три очки, але позиції в чемпіонаті Італії не змінив – 3-тє місце. Попереду розташувалися Інтер (51 бал) та Ювентус (49).