Евертон – Крістал Пелас – 1:0

Гол: Гомеш, 42

Брістоль Роверс – Норвіч – 1:3

Голи: Маккормік, 20 – Сара, 53, Іда, 59, Маклін, 87

Обидві пари перші поєдинки зіграли внічию. Відтак, щоб визначити володарів путівок в 1/16 фіналу, довелося провести повторні матчі. Евертон Віталія Миколенка дотиснув Крістал Пелас. Український оборонець вийшов у стартовому складі "ірисок" та відіграв увесь матч.

Підопічні Шона Дайча змогли відкрити рахунок аж наприкінці першого тайму – у воротах Крістал Пелас розписався Андре Гомеш, шедеврально виконавши штрафний удар.

Гол португальця виявився єдиним, відтак вирішальним у цьому протистоянні. "Іриски" дотиснули Крістал Пелас і таки пройшли в 1/16 Кубка Англії.

У паралельному матчі Норвіч на виїзді обіграв Брістоль Роверс. Гості вийшли вперед в середині першого тайму. Однак одразу по перерві "канарки" відповіли двома голами. А на 88-й хвилині гол Макліна зняв усі запитання про переможця. 3:1 – Норвіч також крокує у наступний раунд боротьби за трофей.