"Матрацники" залишаються єдиною командою, яка цього сезону перемагала Реал у Ла Лізі. У півфіналі Суперкубка Іспанії підопічні Дієго Сімеоне були близькі до ще одної гучної звитяги у мадридському дербі.

"Бланкос" протягом матчу були переважно у ролі тих, хто наздоганяє. Ермосо розмочив рахунок вже на 7-й хвилині, далі Рюдігер і Менді перевернули хід матчу, але Антуан Грізманн знову встановив паритет на табло перед свистком на перерву.

У другій половині Кепа Аррісабалага ледь не поховав Реал автоголом. На щастя для команди Анчелотті, Карвахаль спромігся перевести гру в овертайми. Досвідчений Савіч прикро забив у власні ворота, а Браїм Діас остаточно закрив двері у фінал Суперкубка перед носом Атлетіко – 5:3 (у доданий час).

Реал у фіналі турніру зустрінеться на саудівському полі з переможцем паралельного півфінального протистояння Барселона – Осасуна, яке відбудеться вже сьогодні, 11-го січня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за Києвом.