Серія А, 19-й тур

Салернітана – Ювентус – 1:2

Голи: Маджоре, 39 – Ілінг-Джуніор, 65, Влаховіч, 90+1

Вилучення: Маджоре, 53

Салернітана зі всіх сил хапається за шанс залишитися в Серії А і їй непогано вдається. Нещодавно "темно-червоні" ледь не обіграли Мілан (2:2), а також здолали прямого конкурента Верону (1:0). Поєдинок проти Ювентуса не став винятком – на 39-й хвилині господарі повели у рахунку. "Стара Синьйора" нібито контролювала гру, але моментів майже не створювала.

По перерві автор єдиного голу Салернітани дещо погіршив ситуацію своєї команди – Маджоре отримав другу жовту картку і покинув поле. В більшості Ювентус дещо активізувався і нарешті відновив паритет.

Після цього команди довго не створювали небезпеки. Здавалося, що поєдинок так і завершиться нічиєю, проте Влаховіч в компенсований час головою відправив м'яч в сітку. Це стало фінальним акордом зустрічі. Ювентус розташувався на 2-й сходинці турнірної таблиці (44 бали), а Салернітана опустилася на останнє місце (12). очолює Серію А Інтер – 48 пунктів.