Кубок Англії. 1/32 фіналу

Сандерленд – Ньюкасл – 0:3

Голи: Баллард (авт), 35, Ісак, 46, 90

Назарій Русин після дебютного голу опинився в стартовому складі господарів на принципове дербі. Щоправда, Сандерленд та Ньюкасл не перетиналися майже 8 років.

У першому таймі команди не дивували результатами – напругу тримав лише принциповий настрій вболівальників на трибунах. На 34-й хвилині Ньюкасл відкрив рахунок. Допоміг Баллард, який зрізав мʼяч у власні ворота. На перших секундах другого тайму Еква погіршив й без того невигідне становище "чорних котів", помилившись біля своїх воріт. На 85-й хвилині поле покинув український форвард.

Статистичний портал Sofascore оцінив гру Русина в 6.6 бала. За час проведений на полі українець встиг торкнутися м'яча 14 разів, віддав 7/9 (78%) точних передач, 1 ключовий пас, двічі виграв боротьбу за позицію, двічі втратив володіння та заробив 2 фоли.

Дербі завершилося похибкою Балларда, через яку арбітр призначив пенальті. У підсумку "сороки" перемогли з рахунком 3:0 та пройшли до наступного етапу Кубка Англії.