Довбик починав матч у основі, а Циганков не потрапив навіть у заявку Жирони, адже не встиг відновитися після травми. Артем мав шанс відзначитися вже у першій атаці, але відправив м'яч повз ворота.

Втім, підопічні Мічела таки відкрили рахунок вже на другій хвилині – відзначився Валері. Невдовзі йому відповів голом Альваро Мората. На 26-й хвилині Савіо знову вивів каталонців уперед, а Блінд збільшив перевагу господарів. Довбик оформив асист. Ще до перерви один гол відквитав Мората, який оформив дубль.

По перерві феєрія Альваро продовжилася – того вечора форвард "матрацників" записав у свій актив хет-трик. Статус-кво тримався до першої хвилини компенсованого часу, коли Іван Мартін ефектно вигриз перемогу для Жирони – 4:3.

Команда Довбика і Циганкова іде на другому місці в Прімері, маючи однакову кількість очок з Реалом (по 48). Атлетіко розташувався одразу ж за Жироною – він відстає від каталонців вже на 10 пунктів.