АПЛ. 19-й тур

Евертон – Манчестер Сіті – 1:3

Голи: Харрісон, 29 – Фоден, 53, Альварес Х., 64 (п), Сілва, 87

На 29-й хвилині господарі відкрили рахунок. Рідкісна помилка Родрі коштувала "містянам" пропущеного м'яча. "Іриски" обікрали іспанського опорника, Макнілл миттєво відпасував на Харрісона, а той ударом в дотик відкрив рахунок. На Гудісон Парк запахло сенсацією.

Невдовзі Бету міг збільшити гандикап Евертона. Форвард "ірисок" вирвався на побачення з голкіпером суперника, але в останню мить Стоунз підкатом ззаду поцупив м'яч, нейтралізувавши загрозу.

Натомість на старті другого тайму чинні чемпіони Англії відновили статус-кво. Філ Фоден видовищно розрядив гармату з-за меж карної зони.

А невдовзі підопічні Гвардіоли вийшли вперед. Амаду Онана зіграв рукою у власному штрафному – арбітр Брукс вказав на 11-метрову позначку. Вирок судді чітко виконав Хуліан Альварес – 2:1.

На останніх хвилинах "містяни" поставили ефектну крапку. Пікфорд припустився жахливої помилки, вибивши м'яч просто в ноги тому-таки Альваресу. Чемпіон світу відпасував на Бернарду Сілву, якому залишалося розстріляти порожні ворота – 3:1.

Ця перемога дозволила Ман Сіті піднятися на четверте місце в АПЛ (37 очок). Натомість підопічні Шона Дайча після зняття залікових балів плентаються в нижній частині турнірної таблиці – 17-й щабель, 16 пунктів.

Віталій Миколенко відіграв увесь матч за "ірисок". Український захисник віддав 17 з 27 точних пасів (63%), виграв 7 єдиноборств, але 13 разів втратив володіння м'ячем. Статистичний портал Sofa Score поставив Віталію 6,3 бала – один з найнижчих показників серед "ірисок".