Ла Ліга, 4-й тур

Атлетіко – Севілья – 1:0

Голи: Льоренте, 47

Вилучення: Союнчу, 70

Матч 4-го туру іспанської Ла Ліги 2023-2024 мав відбутися на початку вересня, але через негоду в Мадриді його довелося переносити.

Мората потужним ривком міг вивести Атлетіко вперед ще на 3-й хвилині. Та після цього темп гри дещо знизився – команди майже не створювали моментів. Господарі переважали у володінні м'ячем, однак забити не вдавалося. Лише по перерві Льоренте підібрав м'яч у карному майданчику та відкрив рахунок.

Згодом Севілья активізувалася і Торрес завдав потужного удару по воротах – захисник "матрацників" встиг зреагувати. На 70-й хвилині арбітр після перегляду VAR вручив Союнчу пряму червону. До кінця зустрічі мадридці ще раз обмінялися моментами з представниками Севільї. Арбітр зафіксував мінімальну перемогу Атлетіко (1:0).