Салернітана – Мілан – 2:2

Голи: Фасіо, 42, Кандрева, 63 – Томорі, 17, Йовіч, 90+1

Монца – Фіорентина – 0:1

Гол: Бельтран, 7

Мілан ледь не поступився аутсайдеру турнірної таблиці – Салернітані. Томорі розмочив рахунок на 17-й завдяки відскоку поблизу воріт господарів, але "гранатові" встигли зрівняти ще до перерви зусиллями Фасіо.

У другій половині іменитий ветеран Антоніо Кандрева шокував "россонері" дивовижним пострілом з-за меж штрафного у ближній кут. Меньян, здавалося, обрав правильну позицію і лише дивом пропустив м'яч. Востаннє вінгер відзначався у ворота Мілана ще 2017 року в футболці Інтера.

"Россонері" врятувались від поразки у компенсований час. Йовіч впритул розстріляв кіпера – 2:2. Мілан залишився на 3-й сходинці (33 бали). Салернітана – на дні з 9 пунктами.

Фіорентина переграла Монцу. Долю матчу визначив гол Бельтрана ще на 7-й хвилині. У такий спосіб, "фіалки" набрали 30 очок і піднялись на 4 місце. Монца йде в середині турнірної таблиці (21).