Напередодні Ліверпуль у чвертьфіналі Кубка англійської ліги розгромив Вест Хем (5:1), ставши останнім півфіналістом турніру. Одразу після завершення матчу відбулось жеребкування Кубка.

Раніше в 1/2 фіналу вийшли: Челсі (який завдяки голу Мудрика на останніх хвилинах зумів зачепитись за серію післяматчевих пенальті, де був сильнішим за Ньюкасл), Фулхем (якому по пенальті вдалось пройти Евертон без травмованого Миколенка) та Мідлсбро (розгромив Порт Вейл і став єдиним представником з Чемпіоншипу).

За підсумками жеребкування сформувались наступні пари:

Міддлсбро – Челсі

Ліверпуль – Фулхем

Нагадаємо, півфінал складається з двох поєдинків: вдома та на виїзді. Перші ігри пройдуть 9 та 10 січня, а матчі-відповіді – 23 та 24 січня відповідно.

До слова, у поточному сезоні Михайло Мудрик провів за Челсі 17 матчів у всіх турнірах, в яких забив 3 голи і віддав 2 асисти.