На останній хвилині основного часу чвертьфіналу Кубка ліги між Челсі та Ньюкаслом, українець взяв участь в конфлікті з представником "сорок" Бруно Гімараєсом.

Причиною стала груба гра від бразильця проти футболіста Челсі Матсена. Коли 21-річний нідерландець корчився на газоні від болю, Мудрик підбіг до суперника і схопив його за горло. Гімараєсу це не сподобалось і між ними ледь не дійшло до бійки, поки в ситуацію не втрутився арбітр. У підсумку обидва спортсмени отримали по жовтій картці.

Нагадаємо, Мудрик став героєм матчу. Екс-футболіст Шахтаря зрівняв рахунок зустрічі на 90+2 хвилині та подарував лондонцям квиток в серію післяматчевих пенальті, де спокійно реалізував удар з 11-метрової позначки. Зрештою Челсі були сильнішими у вирішальній лотереї (4:2) та здобули путівку до півфіналу Кубка ліги.