У понеділок, 18 грудня, Спортінг без проблем розібрався з кривдником Шахтаря в Лізі чемпіонів – Порту (2:0). Вже на старті матчу "дракони" пропустили, а на 51 хвилині другого тайму залишились в меншості. Все через агресивні дії ветерана команди, 40-річного захисника Пепе.

Футболіст на рівному місці відмахнувся від лівого латераля господарів Матеуса та наніс йому удару рукою по обличчю. Арбітр одразу не побачив цього, але за допомогою ВАР передивився епізод і вручив гравцю червону картку.

У підсумку у футболіста Спортінга пішла кров з губи, а Порту довелось догравати в меншості.

Через 9 хвилин після вилучення господарі подвоїли перевагу та отримали бажані три очки в принциповому поєдинку. Цей результат допоміг їм посісти перше місце в таблиці, випереджаючи Бенфіку Трубіна на один бал.