Портали WhoScored та Sofascore поставили українцеві 8,2 та 8,4 бала відповідно. Це найвищі оцінки у складі обох команд.

Нагадаємо, що Довбик відзначився дублем у цьому протистоянні. На 23-й хвилині Артем відкрив рахунок в поєдинку, головою відправивши м'яч у ворота. По перерві каталонці заробили пенальті і український форвард холоднокровним пострілом довів розрив до 3:0 на користь Жирони.

До слова, тепер в його активі 10 голів у Ла Лізі, він йде на другому місці у списку бомбардирів. Артему вдалося обігнати форварда Атлетіко Антуана Грізманна (9 голів). 10 забитих м'ячів також має форвард Хетафе Борха Майораль, але він має менше асистів – 1 проти 4 у Артема. Лідирує наразі півзахисник Реала Джуд Беллінґем – 13 голів.

Цікаво, що Довбик також увійшов у список найбільш результативних футболістів із топ-5 ліг за кількістю голів головою. Їх у Артема чотири – більше тільки у Кейна (5).