"Бджоли" вийшли вперед на останній хвилині першого тайму – Льюїс-Поттер був першим на підбиранні після подачі з кутового.

На 71-й Бен Мі залишив Бренфорд у меншості, вхопивши пряму червону картку за фол проти Бейлі. За лічені хвилини Морено відновив паритет у цьому поєдинку. А згодом Воткінс вивів підопічних Унаї Емері вперед.

На 89-й хвилині на полі з'явився Єгор Ярмолюк. Попри невелику кількість ігрового часу, український півзахисник встиг взяти участь у сутичці. У компенсований час хавбек гостей Бубакар Камара штовхнув українця в обличчя, за що отримав червону картку. Ярмолюк намагався з'ясувати стосунки з кривдником – арбітр показав нашому земляку "гірчичника".

Матч таки завершився на користь Астон Вілли – 2:1. Команда Емері піднялася на другу сходинку АПЛ (38 пунктів). Брентфорд розташувався на 12-му місці (19 очок).