"Каноніри" вийшли вперед на 53-й хвилині, і в цьому їм допоміг захисник Брайтона Ян-Пауль ван Хекке. Намагаючись вибити м'яч після навісу з кутового у виконанні господарів, оборонець влучив у власну стійку. М'яч потрапив до Жезуса, який забив у порожні ворота.

Арсенал подвоїв перевагу на останніх хвилинах. Сака вивів Хаверца на тет-а-тет з голкіпером "чайок", і Кай вийшов переможцем цієї дуелі – 2:0.

Таким чином підопічні Мікеля Артети повернули собі лідерство в АПЛ – вони мають у активі 39 очок. Команда Роберта де Дзербі розташувалася на 9-му щаблі.

Додамо, що Олександр Зінченко відіграв 89 хвилин за Арсенал. Український легіонер отримав середню оцінку в команді від статистичного порталу Sofa Score – 7,4 бала.