Зоря достроково втратила всі шанси на євровесну, тож у матчі з Брейдабліком залишалося красиво попрощатися з Лігою конференцій. Луганці блискавчино відкрили рахунок – вже на 2-й хвилині відзначився Герреро.

Невдовзі Муміновіч зробив подарунок українському клубу, записавши у свій пасив автогол. За лічені хвилини Мічін довів рахунок до розгромного. Вже наприкінці другого тайму Горбач відвантажив у ворота ісландського клубу четвертого м'яча. Брейдаблік не зміг відповісти жодним голом. Відтак 4:0 – Зоря дещо підсолодила собі пігулку.

Перше місце у квартеті В здобув Маккабі Тель-Авів, якому потрібна була перемога над Гентом. Ізраїльтяни впоралися із завданням і розпочнуть плей-офф Ліги конференцій відразу з 1/8 фіналу. Зоря, до слова, набрала 7 очок за 6 турів і фінішувала на третій сходинці.