Напередодні Манчестер Юнайтед у 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів поступився мюнхенській Баварії (0:1) і завершив боротьбу на четвертій сходинці квартету А, пропустивши вперед також данський Копенгаген і турецький Галатасарай.

За повідомленням Squawka, МЮ став першим клубом АПЛ, який двічі посідав останнє місце в групі найпрестижнішого євротурніру. Вперше манкуніанці фінішували з таким результатом у групі Ліги чемпіонів в сезоні 2005/06, коли їхніми суперниками були іспанський Вільяреал, португальська Бенфіка та французький Лілль.

Нагадаємо, раніше підопічні Еріка Тен Хага припинили виступи і у Кубку футбольної ліги, зупинившись на стадії 1/8 фіналу (програли Ньюкаслу з рахунком 0:3). В АПЛ "червоні дияволи" після 16-ти турів йдуть шостими, маючи у своєму активі 26 очок.