Бенфіці, яка йшла у турнірній таблиці групи D останньою, у матчі з Зальцбургом необхідна була лише перемога. В середині першого тайму Ді Марія взявся виконувати кутовий і... закрутив "сухий лист" у ворота австрійців. За мить до перерви Рафа Сілва подвоїв перевагу гостей, пробивши у дальній кут під голкіпером.

Після відпочинку Сучіч вистрілив з лінії штрафного і м'яч з невеличким рикошетом від Араужу залетів у дальній кут – без шансів для Трубіна. На екваторі другої сорокап'ятихвилинки господарі відновили статус-кво, але боковий арбітр зафіксував офсайд і взяття воріт скасували.

Вже у доданий час Кабрал завершив побиття суперника розкішним ударом п'ятою в дотик – 1:3. Бенфіка вигризає Лігу Європи, а Зальцбург завершує виступи у єврокубках.