Ланс у цьому поєдинку влаштовувала нічия, а Севільї була необхідна лише перемога, щоб вийти у Лігу Європи. Перший тайм протистояння минув без голів.

А на екваторі другого арбітр призначив сумнівний пенальті у ворота іспанського клубу – вирок реалізував Франковскі. На 75-й хвилині Ен-Несірі впав у карній зоні Ланса і тепер суддя вказав на 11-метрову позначку вже на користь нервіонців. Рамос з першого разу не зумів переграти Самба. Але після перегляду VAR арбітр вгледів, що голкіпер занадто рано вийшов з воріт. З другого разу Серхіо виграв дуель з воротарем.

Вже у компенсований час за французьку команду забив Фюльгіні. 2:1 – Ланс посідає третю сходинку і виходить у Лігу Європи. А "королева" другого за престижністю єврокубка епічно пролітає повз. Нагадаємо, Севілья 7 разів вигравала ЛЄ.