На кубковий поєдинок Мічел вистаив експериментальний склад. Артемові Довбику дали відпочити, а Віктор Циганков вийшов на поле аж наприкінці поєдинку та зіграв 12 хвилин.

Каталонці майже миттєво відкрили рахунок – на 7-й хвилині відзначився Пабло Торре. Однак далі гра пішла не за планом Мічела. Скромний суперник двічі забив до кінця тайму, і на перерву пішли за переваги представника четвертого за силою дивізіону Іспанії.

Жирона змогла відновити паритет на 66-й хвилині – у воротах Оріуели розписався Стуані. А через кілька хвилин ветеран каталонців оформив дубль – 3:2. Невдовзі Порту зробив перевагу Жирони переконливішою. А остаточний рахунок у матчі встановив Валері Фернандес на 88-й хвилині – 5:2. Команда українців прямує в 1/16 Копа дель Рей.