Серія А. 14-й тур

Сассуоло – Рома – 1:2

Голи: Енріке М., 25 – Дибала, 76 (п), Крістенсен, 82

Вилучення: Болока, 62

Рахунок у зустрічі несподівано відкрив андердог. Матеус Енріке зблизька "прошив" Руя Патрісіу, замкнувши передачу Доменіко Берарді, та вивів Сассуоло вперед.

Відквитати гол незадовго до перерви мав чудову нагоду Пауло Дибала. Чемпіон світу приборкав м'яча на підступах до штрафного і пробивав у "дев'ятку", проте воротар господарів яскравим сейвом врятував свою команду.

На 62-й хвилині аутсайдери залишилися в меншості. Оборонець Сассуоло Болока схопив пряму червону картку. А наприкінці поєдинку господарі через свої грубі дії втратили перевагу. Дибала заробив пенальті і сам же реалізував 11-метровий. Консільї дотягнувся до м'яча, але не зміг парирувати удар аргентинця.

А за лічені хвилини Крістенсен вивів Рому вперед – 2:1. Після цієї нервової перемоги римляни піднялися на п'ятий щабель в Серії А – в активі підопічних Моурінью 24 очки. Сассуоло опускається на 15-ту позицію (15 залікових балів). Очолює турнірну таблицю Ювентус (33 пункти).