Серія А. Тур 14

Дженоа – Емполі – 1:1

Голи: Маліновський, 37 – Канчелльєрі, 67

Дженоа напередодні мінімально поступилася Фрозінонез рахунком 1:2, а Емполі зазнав драматичної поразки від Сассуоло (3:4). Обидві команди йдуть у нижній частині турнірної таблиці Серії А.

У стартовому складі Дженоа зʼявився Руслан Маліновський, а ось Віктор Коваленко залишився у запасі Емполі. Господарі одразу захопили ініціативу та активно насідали на ворота суперника. Це дало свої результати.

Маліновський на 37 хвилині отримав м'яч неподалік лінії штрафного майданчика і лівою запустив гармату у дальній кут. Це другий гол поспіль за Дженоа у виконанні українця.

По перерві Руслан міг записати ще й асист у свій актив, але Васкес відправив мʼяч значно вище воріт. Зазначимо, що Коваленка випустили на поле на 46 хвилині. Тренер не прогадав. Віктор віддав результативну передачу на Канчелльєрі, який відновив паритет. Цей гол додав впевненості футболістам Емполі. Лише наприкінці матчу господарі поля активізувалися, але свисток арбітра зафіксував нічию.

Дженоа залишилася 15-ю у турнірній таблиці з 15 очками, а Емполі перебуває на 17 сходинці з 11 пунктами.