Юнацька Ліга УЄФА. Груповий етап. П'ятий раунд

Шахтар U-19 – Антверпен U-19 – 3:1

Гол: Ющенко, 7, Ельмасхад, 69 (а), Савін, 83 – Вандеплас, 61

Вилучення: Ельмасхад, 90+3

"Помаранчево-чорні" відзначилися вже у дебюті поєдинку – на сьомій хвилині гол у свій актив записав Олександр Ющенко, асистував йому Микола Огарков. Шахтар U-19 домінував упродовж всього тайму, але зробити перевагу більш переконливою не зміг.

Несподівано на 61-й хвилині бельгійська команда відновила статус-кво. Донеччани "обрізалися" на підходах до власного штрафного, Джерард Вандеплас вирвався віч-на-віч з Барченком та нівелював перевагу "гірників".

Втім, вже за лічені хвилини завдяки автоголу захисника Антверпена Ельмасхада Шахтар знову вийшов уперед. А під завершення дуелі Савін поставив масну крапку – 3:1. Вже у компенсований час Ельмасхад встиг награти на другу жовту картку.

Юні "гірники" зберегли теоретичні шанси вийти у плей-офф. Зараз вони розташувалися на третьому місці у квартеті, маючи 6 залікових балів. У Порту 9 пунктів, але "дракони" ще не зіграли матч 5-го туру. Барселона вже достроково вийшла з групи (12 очок).

Нагадаємо, дорослі команди Шахтаря й Антверпена зустрінуться сьогодні, 28 листопада о 19:45.