Німеччина, Бундесліга, 12-й тур

Борусія Д – Борусія М – 4:2

Голи: Забітцер, 30, Фюлькруг, 33, Байноу-Гіттенс, 45, Мален, 90+7 – Райтц, 13, Коне, 28

Вердер – Байєр – 0:3

Голи: Деман, 9 (аг.), Фрімпонг, 43, Грімальдо, 76

Вольфсбург – РБ Лейпциг – 2:1

Голи: Вінд, 10, Рожеріо, 67 – Поульсен, 53

Уніон Берлін – Аугсбург – 1:1

Голи: Фолланд, 88 – Деміровіч, 39 (п.)

Нереалізований пенальті: Кнохе, 57 (Уніон)

Фрайбург – Дармштадт – 1:1

Голи: Хьолер, 35 – Хонсак, 18

Борусія Дортмунд оформила камбек проти Борусії Менхенгладбах. Матч розпочався не за планом господарів. Райц і Коне вже на 28-й хвилині зробили рахунок 2:0. Попри це "джмелі" не виглядали надто безпорадними на полі. Бенсебаїні та Байноу-Гіттенс мали непогані шанси якщо не відновити паритет, то бодай скоротити. Аж тут дортмундці розпочали камбек. Забітцер і Фюлькруг зрівняли протягом двох хвилин, а Байноу-Гіттенс остаточно переломив хід матчу.

По перерві від гольового блокбастера не залишилося й сліду. Гості не спромоглися завдати жодного удару в площину воріт суперника, награвши на показник 0.34 xG. Тим часом підопічних Терзіча підводила реалізація. Ніколас ефектно потягнув удар головою від Фюлькруга у кут воріт, а за мить Марко Ройс пробив у каркас, виконуючи штрафний. Нефарт перервав Доніелл Мален, який з другої спроби таки поставив ефектну крапку на 90+7 хвилині.

Сенсаційний Байєр розгромив Вердер. Деман оформив прикрий автогол на 9-й хвилині. Фрімпонг ще до перерви зробив рахунок 2:0, а в другій половині забитим м'ячем відзначився Грімальдо. "Фармацевти" на чолі з Хабі Алонсо виграли 17 матчів з 18 у поточному сезоні в усіх турнірах, забивши 62 голи і пропустивши 14.

Дортмунд набрав 24 очки та йде 4-м в турнірній таблиці, відстаючи від лідера Байєра на 10 балів. Менхенгладбах посідає 11 місце з 13 пунктами в активі. Вердер – дванадцятий з 11 очками.