Група С

Італія – Північна Македонія – 5:2

Голи: Дарміан, 17, Кʼєза, 41, 45+3, Распадорі, 81, Ель-Шаараві, 90+3 – Атанасов, 52, 74

Нереалізований пенальті: Жоржінью, 38

Італійці ще у першому таймі знищили суперника. Спочатку Дарміан переправив мʼяч у ворота після розіграшу кутового, а невдовзі Распадорі оформив дубль.

По перерві Північна Македонія була близька до камбеку – Атанасов двічі поцілив у володіння Доннарумми. Проте інтрига у матчі тривала недовго. Распадорі та Ель-Шаараві поставили крапку, зробивши рахунок 5:2.

Зазначимо, що у групі С Італія та Україна мають по 13 очок. Команди зійдуться між собою у вирішальній битві 20 листопада о 21:45. Італійцям вистачить нічиєї, адже перший матч проти "синьо-жовтих" вони виграли з рахунком 2:1. До слова, Англія вже забезпечила собі путівку на Євро-2024.