Ла Ліга. 13-й тур

Барселона – Алавес – 2:1

Голи: Лєвандовскі, 53, 77 (пенальті) – Омородіон, 1

Матч розпочався із сенсації. Барселона після розіграшу м'яча кинулась на чужу половину, проте гравці Алавеса несподівано перехопили м'яч у центрі поля й вибігли у контратаку – Омордіон вже на 17-й секунді вивів гостей вперед.

Швидко відігратись каталонцям не пощастило. Феліш, Лєвандовскі і Педрі марнували класні моменти, яких і так було обмаль. Тим часом герой Алавеса також не дрімав, кілька разів небезпечно пристрілюючись по воротах.

По перерві "блаугранас" заграли дещо впевненіше. Лєвандовскі відновив паритет на 53-й хвилині ударом головою. Ямал кілька разів небезпечно вривався у штрафний, однак пробити кіпера так і не спромігся. Матч мав всі шанси завершитись бойовою нічиєю, якби Дуарте не привіз пенальті у свої ворота. Роберт не мав права змарнувати такий момент – 2:1.

Барселона набрала 30 очок та залишається на третій сходинці. Жирона лідирує в турнірній таблиці з 34 балами, а Реал йде другим з 32 пунктами. Алавес – 14 місце, 12 очок.