Віталій Миколенко організував крижаний душ для Крістал Пелас, відкривши рахунок на 54-й секунді. Таким чином наш земляк встановив рекорд АПЛ у сезоні 2023/24 – наразі це найшвидший гол у поточній кампанії.

Нагадаємо, український захисник забиває у другому поспіль матчі за Евертон. Загалом це третій гол Миколенка у футболці ліверпульської команди.

"Іриски" швидко розтринькали перевагу. Езе заробив для Крістал Пелас пенальті та сам виконав вирок арбітра – 1:1. Одразу по перерві команда українця знову вийшла вперед завдяки голу Дукуре. Суперник відповів забитим м'ячем Едуара.

Однак останнє слово в цьому протистоянні було за "ірисками". На 86-й хвилині Ідрісса Гуйє встановив остаточний рахунок – 3:2. Завдяки цій перемозі підопічні Шона Дайча зуміли відірватися від зони вильоту – 14-е місце, 14 очок. Лідирує в АПЛ, нагадаємо, Манчестер Сіті (27 пунктів).