Ворота "вершкових" неочікувано вийшов захищати Андрій Лунін – його конкурент Кепа Аррісабалага травмувався на передматчевій розминці. Український голкіпер максимально використав шанс, який йому випав.

Вже на шостій хвилині Луніну довелося пройти серйозне випробування. Васкес "привіз" пенальті. Вирок арбітра взявся виконувати Джало, однак Лунін вгадав напрямок удару і зберіг свої ворота сухими. До слова, це сьомий з 14 одинадцятиметрових ударів, які вдало парирувати Андрієві за час виступів у Іспанії.

В середині тайму Діас вивів "бланкос" вперед. На початку другого тайму Вінісіус подвоїв їхню перевагу. А за лічені хвилини Родріго довів рахунок до розгромного – 3:0. Відтак Реал заробив вже 12 залікових балів та гарантував собі місце у плей-офф ЛЧ.

Лунін у матчі з Брагою виконав 4 сейви та отримав оцінку 8,1 від статистичного порталу SofaScore. Це найвищий показник серед усіх гравців "вершкових".