Луганці вийшли вперед у другій половині першого тайму. Нагнойний вразив ворота господарів після подачі з флангу від Данченка. Однак піти на перерву у статусі лідера Зорі не вдалося. Рівняни відновили паритет, реалізувавши стандарт. Станіслав Шарай навісив з кутового, а Семен Вовченко замкнув – 1:1.

По перерві підопічні Валерія Кривенцова знову вийшли вперед. Їм у цьому теж допоміг кутовий. Нагнойний подав, а Яцик виграв повітря. Але втримати перемогу луганська команда не змогла. На останній хвилині основного часу Андрій Блізніченко вирвав для Вереса нічию – 2:2.

Зорі не вдалося здобути надважливі три очки – луганці продовжують маринуватися в зоні вильоту – 13-е місце, 10 очок. Але й становище Вереса невтішне – він розташувався на 15-й сходинці, маючи 8 пунктів у активі. Лідирує в УПЛ Кривбас (26 залікових балів).