УПЛ. 13-й тур

Верес – Зоря – 2:2

Голи: Вовченко, 44, Блізніченко, 89 – Нагнойний, 36, Яцик, 61

Рахунок на 37-й хвилині відкрили луганці. Данченко подав з правого флангу у штрафний господарів, а Нагнойний головою замкнув дальню стійку. Втім, гравцям Вереса вдалося до перерви поліпшити настрій своїм вболівальникам завдяки стандарту. Станіслав Шарай навісив з кутового, а Семен Вовченко переправив м'яч у сітку – 1:1.

На початку другого тайму Зоря знову вирвалася вперед – підопічні Валерія Кривенцова теж забили з кутового. Нагнойний подав, а Яцик виграв другий поверх – 2:1.

На останній хвилині основного часу рівненська команда вирвала нічию. Автор голу Блізніченко на радощах побіг на трибуни відсвяткувати успіх з вболівальниками Вереса. За надмірні емоції хавбек вхопив жовту картку. До слова, весь поєдинок минув під рясним дощем.

2:2 – Зоря губить надважливі очки і застрягає в зоні вильоту – 13-е місце, 10 очок. Верес перебуває на 15-й сходинці, 8 очок.