АПЛ. 11-й тур

Ноттінгем – Астон Вілла – 2:0

Голи: Айна, 5, Мангала, 47

Астон Вілла підходила до цього поєдинку в єврокубковій зоні, демонструючи хороший старт сезону. В АПЛ підопічні Унаї Емері востаннє програвали 3 вересня – тоді розгромно поступилися Ліверпулю. Натомість Ноттінгем плентається посередині турнірної таблиці.

Втім, саме андердог відкрив рахунок. На п'ятій хвилині гості влаштували крижаний душ для Астон Вілли – з-поза меж штрафного гармату розрядив оборонець "лісорубів" Ола Айна.

А на самому старті другого тайму Ноттінгем подвоїв перевагу. Скандальний Еміліано Мартінес спробував парирувати удар Мангала, але натомість заштовхав м'яч у власні ворота. За лічені хвилини рахунок міг стати розгромним, однак цього разу голкіпер гостей блискучим сейвом виручив команду.

0:2 – після цієї поразки Астон Вілла все ж втрималася в єврокубковій зоні – п'яте місце, 22 залікові бали. Ноттінгем йде дванадцятим – 13 очок. Очолює турнірну таблицю Манчестер Сіті (27 пунктів).