Руслан Маліновський розпочав гру на лаві для запасних. Господарі відкрили рахунок наприкінці першого тайму, а Дженоа змогла відігратися лише по перерві. Відтак, гра перейшла в овертайми.

На 97-й на поле вийшов Руслан Маліновський, вже через 2 хвилини він записав до свого активу суперасист, який п'ятою віддав на Гудмундссона, а той забив. Реджана у другому овертаймі змогла відповісти, але гол не зарахували через офсайд. Таким чином, Дженоа вийшла в 1/8 фіналу Кубка Італії.

До слова, Маліновський відзначається результативною дією вже у другій грі поспіль. 27 жовтня український хавбек у матчі із Салернітаною (1:0) відзначився дебютним асистом у складі Дженоа.

Нагадаємо, що свій наступний матч "грифони" проведуть 5 листопада в рамках Серії А. Суперником буде Кальярі.