Голи: Вілліан Жозе, 45+1, Іско, 90+4 – Рубен Гарсія, 85

Райо Вальєкано – Реал Сосьєдад – 2:2

Голи: Мумін, 31, Бебе, 90+1 – Оярсабаль, 41, 65 (п.)

Атлетік – Валенсія – 2:2

Голи: де Маркос, 32, Беренгер, 90+7 – Перес, 62, Дуро, 69

Бетіс переграв Осасуну. В основному часі команди обмінялись голами Жозе та Гарсії. Коли здавалося, що матч завершиться внічию, Іско на 90+4 вирвав перемогу для андалусійців. Він же асистував Вілліану. Бетіс набрав 17 очок, Осасуна (13 балів) йде одинадцятою.

Райо Вальєкано врятувався від поразки Реал Сосьєдаду. Мендес міг виводити гостей вперед на 15-й хвилині, але пробив у каркас. Райо покарав суперників за марнотратство голом Муміна. Сосьєдад зрівняв ще в першій половині, а в другому таймі вирвався вперед завдяки призначеному пенальті. Оярсабаль оформив дубль. Вже у доданий час Бебе, який вийшов на заміну, лонгшотом приніс команді 1 очко. Райо – 8 місце, 17 балів. Сосьєдад – 5 позиція, 19 очок.

Валенсія не втримала перемогу над Атлетіком з Більбао. Роман Яермчук вийшов на поле на 78-й хвилині за рахунку 2:1. Перед цим автор одного із забитих м'ячів "кажанів" Дуро зазнав травми плеча, невдало приземлившись на газон. Українець не встиг відзначитись результативною дією, а його команда втратила перевагу. Беренгер на 90+7 вирвав нічию для басків

Портал SofaScore оцінив трохи більше як 20 хвилин гри Яремчука у 6.6 бала – 8 дотиків до м'яча, три з чотирьох точних пасів, 1 неточний навіс, 0 ударів, 3 виграних єдиноборства з 6, 4 втрати, 1 офсайд. Валенсія набрала 15 очок та йде дев'ятою. Атлетік здобув 18 очок та посідає 6 місце.