Рахунок у цьому протистоянні відкрили аж наприкінці другого тайму. На 79-й хвилині Хаві випустив на поле 17-річного вихованця каталонців Марка Гіу. Юному таланту "блаугранас" знадобилося лише 35 секунд, щоб вивести рідний клуб вперед. Асистував йому Жоау Феліш.

Таким чином Гіу потрапив в історію. Форвард став наймолодшим гравцем Барселони, який оформив гол в дебютному матчі Прімери у XXI столітті.

Після десяти турів "гранатово-сині" розташувалися на третьому щаблі Прімери (24 залікові бали). Другу сходинку посідає Жирона, першу Реал – у них по 25 очок. Атлетік йде шостим (17 пунктів).

До слова, цієї середи, 25 жовтня Барселона прийматиме донецький Шахтар у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Початок гри – о 19:45 за Києвом.