Долю протистояння вирішив гол Олексія Гуцулякана 13-й хвилині. Після довгого пасу Піхальонка Філіппов увійшов у карну зону Динамо, неспішно зробив передачу на екс-карпатівця, а той пробив поміж ніг Попова – м'яч у сітці.

Наприкінці тайму Тимчик мав нагоду відновити паритет. Після його прострілу Волинець не надто вдало відбив перед собою, але Бабенко встиг відправити м'яч подалі. Невдовзі Сарапій випробував реакцію Бущана, але воротар киян зіграв надійно.

Під завісу поєдинку врятувати "біло-синіх" могли Ванат і Шапаренко, однак Волинець впорався з натиском динамівців. 1:0 – після цієї гри дніпряни піднялися на шосте місце в УПЛ (18 залікових балів). До слова, це четверта поспіль перемога Юрія Максимова. Динамо – на сьомому щаблі (15 пукнтів). Очолює турнірну таблицю УПЛ Кривбас (23 очки).