Львів'яни вийшли вперед вже на 13-й хвилині – відзначився Денис Теслюк. Невдовзі перевагу "жовто-чорних" подвоїв Юрій Климчук. По перерві Євгеній Пастух довів рахунок до розгромного 4:0, оформивши дубль.

Згодом Яго Сікейра все ж відквитав один гол за рівнян. Йому відповів забитим м'ячем герой матчу між молодіжними збірними України та Англії у відборі на Євро-2025 Ілля Квасниця.

Верес зумів забити ще раз – на останній хвилині основного часу у воротах львів'ян розписався Денис Балан і встановив остаточний рахунок – 2:5. Після цієї ефектної перемоги підопічні Віталія Пономарьова розташувалися на четвертому щаблі турнірної таблиці – 19 залікових балів. Натомість Верес маринується на 15-й позиції – 6 пунктів. Лідирує в УПЛ Кривбас, маючи в активі 23 очки.