Італія. Серія А. 9-й тур

Рома – Монца – 1:0

Гол: Ель-Шаараві, 90

Вилучення: Д'Амброзіо, 42 (Монца)

"Вовчиця" ледь не сконфузилась у матчі з Монцою. У першій половині господарі були ближчі до гола. Хуссем Ауар пробивав головою впритул до воріт Ді Грегоріо – кіпер потягнув. Під завісу тайму Д'Амброзіо назбирав дві жовті та залишив гостей у меншості, проте це не надто допомогло римлянам.

Граючи у більшості, Рома мала ще гірший вигляд. Клуб Берлусконі майже не поступався у володінні м'ячем та створенні гострих моментів. Кольпані та Бірінделлі небезпечно пристрілювались по воротах гостей. Лукаку та Азмун відповіли ударами у каркас воріт. Лише на 90-й хвилині Ель-Шаараві таки вдалося прошити Ді Грегоріо – 1:0.

Рома набрала 15 очок та підібралась до зони єврокубків. Монца йде у середині турнірної таблиці з 12 пунктами в активі. Попереду у "вовчиці" матч проти Славії у групі Ліги Європи, який відбудеться вже 9-го листопада.