УПЛ, 11 тур

Чорноморець – Минай – 3:0

Голи: Штогрін, 19, 68, Кузик, 81

Одесити вийшли вперед на екваторі першого тайму, Штогрін ударом пʼятою переграв Бандуру після того, як Бадібанга та Ієде обігралися в стіночку. Ужгородці 6 разів пробили по воротах суперника, але забити у першій 45-хвилинці їм не вдалося.

По перерві господарі володіли певною перевагою, яку таки вдалося конвертувати у другий забитий м'яч. Штогрін оформив дубль, забивши головою. Шарану доведеться добре подумати над діями своїх захисників. Під завісу гри Кузика вивели віч-на-віч з Бандурою, який програв дуель з півзахисником – 3:0.

Тож, Чорноморець піднявся на друге місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши вже 19 очок. Попереду Кривбас (23), а топ-5 замикають Полісся (19), Шахтар (18) та Рух (16), які ще не зіграли в 11-му турі. Минай наразі аутсайдер (4 пункти).