Перша ліга. 13-й тур

Нива Бузова – Карпати – 0:1

Голи: Чачуа, 61

Вилучення: Шалфєєв, 88 – Сухар, 90+3

Нива Бузова не зазнавала поразок до 10-го туру, але після втрати очок з Агробізнесом (0:1) програла і тернопільській Ниві (0:2). Карпатам теж не вдалося здобути перемогу у минулому турі – львів'яни розписали нічию з Прикарпаттям (3:3).

Перший тайм виявився сухим на моменти. Команди демонстрували рівну гру. Протягом першої 45-хвилинки Нива та Карпати активно боролися за м'яч, та це не призвело до гольових моментів. По перерві Чачуа все ж вдалося відкрити рахунок і вивести команду Мирона Маркевича вперед.

Господарі поля так і не змогли відігратися до кінця дуелі. Ба більше, на останніх хвилинах Нива залишилася в меншості – Шалфєєв отримав другу жовту. За декілька миттєвостей львів'яни теж втратили гравця – поле покинув Сухар. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь Карпат.

Карпати продовжили очолювати групу А Першої ліги, маючи в активі 33 очки. Нива залишилася на другій сходинці (22 бали).