Перша ліга. 12-й тур

Карпати – Прикарпаття – 3:3

Голи: Підлепенець, 10, Сухар, 12, Демченко, 59 – Хома, 9, 55, Цюцюра, 32 (п)

Першими вперед вийшли гості. Після обрізки центрального захисника "зелено-білих" Пороха м'яч підхопив форвард Прикарпаття Хома і виграв ближній бій з Кожухарем. Підтвердивши таким чином статус лідера бомбардирських перегонів групи А.

Втім, підопічні Мирона Маркевича відновили рівновагу майже миттєво – Рябов блискуче впорався з двома оборонцями Прикарпаття, відпасував на Підлепенця, а той вразив ближній кут. Зовсім скоро Сухар вивів львів'ян уперед – воротар опонентів не встиг зреагувати. Відтак всього за 12 хвилин вболівальники побачили три забиті м'ячі.

Піти на перерву в статусі лідерів цього протистояння Карпати не змогли. Рябов "привіз" пенальті, рукою заблокувавши удар Рудюка у карній зоні. Вирок арбітра виконав Цюцюра.

По перерві гольова перестрілка не збавила темпу: Хома оформив дубль, знову вивівши івано-франківську команду вперед. А "зелено-білі" за лічені хвилини відповіли голом Демченка – 3:3.

Поєдинок так і завершився нічиєю. Відтак підопічні Мирона Богдановича не змогли скористатися подарунком від Ниви Бузової (22 залікові бали), яка в цьому турі поступилася тернопільській Ниві. Однак львів'яни все ж продовжують впевнено лідирувати у Першій лізі (30 очок).