Каталонці у першому таймі завдали три удари у площину воріт та награли на 1,44 очікуваних голів, Севілья відповіла двома ударами та xG 0,84. Однак на перерву так і пішли з нулями на табло.

Долю поєдинку вирішив автогол Серхіо Рамоса на 76-й хвилині. Зірковий іспанець невдало підставив ногу під скидку 16-річного вінгера Барселони Ламіна Ямала. М'яч по зрадницьки залетів у сітку – Нюланд не встиг відреагувати.

1:0 – після цієї перемоги "блаугранас" піднялися на вершину Прімери, витіснивши звідти Жирону (20 очок). Підопічні ж Меділібара маринуються всередині турнірної таблиці – 12-а позиція, 7 пунктів.

До слова, Жирона має один матч у запасі, порівняно з Барселоною. Уже сьогодні, 30 вересня на команду Довбика і Циганкова чекає випробування мадридським Реалом.