Прімера. Восьмий тур

Барселона – Севілья – 1:0

Гол: Рамос, 76 (а)

На стартовій хвилині поєдинку блискучий шанс вивести Барселону вперед прогавив 16-річний талант каталонців Ламін Ямал. Після прострілу Бальде м'яч зрикошетив від оборонця Севільї і відскочив до юного вінгера, але той не встиг дотягнутися.

Невдовзі воротам гостей загрожував Ракітіч, але тер Штеген зіграв надійно. "Блаугранас" відповіли небезпечним епізодом за участі Феліша, який потужно вгатив у поперечку.

Каталонці у першому таймі завдали три удари у площину воріт та награли на 1,44 очікуваних голів, у Севільї два удари та xG 0,84. Однак відкрити рахунок до перерви так і не вдалося жодній із команд.

Врешті Барселона таки відкрила рахунок, але завдяки автоголу Рамоса. 1:0 – підопічні Хаві дотиснули команду Менділібара та витіснили Жирону з першого місця в Ла Лізі (20 очок). Але, нагадаємо, в команди Довбика і Циганкова матч з Реалом у запасі. Севілья перебуває на 12-й сходинці (7 пунктів).