Ліга Жупіле, 8 тур

Стандард – Вестерло – 0:0

Український півзахисник Сидорчук знову вийшов на матч з перших хвилин. Нагадаємо, напередодні він дебютував за Вестерло у поєдинку проти Антверпена, тоді його команда зазнала поразки (0:3), а Сергій провів на полі усі 90 хвилин.

У матчі зі Стандардом до забитих м'ячів не дійшло. Ба більше, господарі лише тричі пробили по воротах суперника протягом всієї гри. Зрештою, Вестерло знову не вдалося перемогти. Цього разу нічия.

Сергій Сидорчук провів на полі весь поєдинок, на 74-й хвилині він отримав "гірчичник". Авторитетний портал SofaScore оцінив дії українця у 7.3 бали. Найвищу оцінку отримав голкіпер Сінан Болат (8).

Таким чином, Стандард залишився на 12 позиції (7 очок), Вестерло передостанній (2 пункти).

Нагадаємо, нещодавно екс-капітан Динамо уклав угоду з бельгійським клубом на три роки. Президент київського гранда Ігор Суркіс заявив, що не заробив на цьому трансфері багато грошей. Однак суму не розголошував.