Севілья стартувала активніше та мала декілька хороших нагод. Одну з таких використав Рафаель Мір, який на 36-й хвилині блискучим ударом поцілив у ворота господарів. На перерву Севілья пішла з перевагою.

Другий тайм розпочався вдало для Еспаньйола. Серхі Дардер зумів зрівняти рахунок на 50-й хвилині та додав інтриги у матчі. Команди заграли жвавіше, обмінювались атаками, проте забити так і не змогли. Жюль Кунде на 77-й залишив Севілью в меншості, команда намагалась вирвати перемогу, але реалізація підвела. У підсумку, Еспаньйол поділив очки із Севільєю у матчі 25-го туру Ла Ліги (1:1).

Зазначимо, що Севілья посідає другу сходинку в турнірній таблиці (51 пункт), а Еспаньйол розташовується на 14-й позиції (29 очок).